Monitoring

1. Monitoring analogowy

 

Monitoring analogowy jest powszechnie znaną i jedną z tańszych propozycji rejestru obrazu. Kamery analogowe stosuje się najczęściej na dużych obszarach publicznych, przy budynkach użytku publicznego czy dużych przedsiębiorstwach.

Cechą charakterystyczną tych urządzeń jest konieczność połączenia poszczególnych elementów kablami. Rejestrowany przez kamery obraz jest przesyłany do rejestratora, a następnie zapisywany w wewnętrznej pamięci. Nazwa „analogowy” jest pozorna, ponieważ obraz zapisywany jest cyfrowo na dysk twardy typu SATA.

Systemy analogowe sugerowane są Klientom, którzy nie potrzebują wysokiej jakości a jedynie pragną mieć poglądowy obraz z kamer.

 

2. Monitoring IP

 

Monitoring IP (Internet Protocol) to cyfrowa technologia transmisji danych i obrazu wysokich rozdzielczości. Rozwiązanie to pozwala na budowanie systemów monitoringu dla najbardziej wymagających użytkowników. Połączenie elementów składowych systemu IP następuje za pomocą przewodu teleinformatycznego (tzn. skrętka). Systemy monitoringu IP sugerowane są Klientom, którzy wymagają wysokiej jakości obrazu, a także dostępu online do każdego urządzenia z osobna i wielu zaawansowanych funkcjonalności.

W Naszym sklepie dostępny jest również:

– Monitoring analogowy HD-CVI – Monitoring AHD – Monitoring HD-TVI – Kamery specjalistyczne