Domofony i Wideodomofony

Wideodomofon to nic innego jak domofon z kamerą, a dzięki swoim licznym funkcją oraz walorom estetycznym z powodzeniem wypierają z rynku tradycyjne domofony. Urządzenie to spełnia wszystkie funkcje tradycyjnego sprzętu, ale jest wzbogacone o kamerkę umożliwiającą podgląd obrazu.

Podstawową funkcją wideodomofonu jest zapewnienie najwyższego bezpieczeństwa osobom przebywającym wewnątrz pomieszczeń oraz komfort użytkowania. Wideodomofony posiadają również funkcje jak nagrywanie filmów, rejestracja wywołań, zapis na karcie SD obrazów, a także możliwość połączenia sprzętu z urządzeniem mobilnym.

W Naszej ofercie są dostępne zarówno klasyczne wideodomofony przewodowe, jak i nowoczesne wideodomofony IP. Te ostatnie są szczególnie interesujące, ponieważ współpracują z urządzeniami mobilnymi, co pozwala kontrolować wejście do domu z dowolnego miejsca na ziemi. Oprócz samych wideodomofonów w ofercie dostępne są również akcesoria montażowe i elementy uzupełniające – panele zewnętrzne, monitory, unifony, elektrozaczepy, zawory itp.