Google+
zdjęcie brama zdjęcie akcesoria do bram zdjęcie alarm zdjęcie domofonu zdjęcie bramy garażowej zdjęcie bramy przemysłowej
AUTOMATYKA DO BRAM
By życie było łatwiejsze.
AKCESORIA
SYSTEMY ALARMOWE
Zadbamy o Twoje bezpieczeństwo.
DOMOFONY I WIDEODOMOFONY
Wiesz, komu otwierasz.
BRAMY GARAŻOWE
BRAMY PRZEMYSŁOWE
Monitoring

Monitoring - montaż i serwis telewizji przemysłowej

zdjęcie monitoring kamera cnb

System telewizji przemysłowej znacznie podnosi nasze bezpieczeństwo. Projektując systemy telewizji dozorowej opieramy się głównie na urządzeniach sprawdzonych i renomowanych producentów. Realizujemy kompleksowe rozwiązania systemów Telewizji Przemysłowej w oparciu o systemy analogowe oraz systemy IP. Zapewniamy rozwiązania zarówno dla małych instalacji domowych jak i przemysłowych, do monitoringu pomieszczeń jak i na zewnątrz w różnych warunkach pogodowych i oświetleniowych. Każde rozwiązanie dopasowujemy do potrzeb klienta, biorąc pod uwagę dane o obiekcie, łatwość obsługi i możliwości finansowe. Zapewniamy optymalizacje kosztów instalacji z uwzględnieniem niezawodności, kompatybilności i możliwości dalszej rozbudowy systemów.

Telewizja przemysłowa skutecznie pomaga w ochronie osób i mienia. Obecnie wykorzystujemy wysokiej jakości kamery kolorowe z przetwornikami CCD. Kamery te cechują się wysoką czułością oraz dobrą jakością obrazu. Coraz popularniejsze stają się także kamery IP, które umożliwiają rejestrację obrazu w rozdzielczości nawet kilku MPx. Dobrze rozmieszczone kamery na terenie obiektu, zapewniają uzyskanie dobrego obrazu i umożliwiają analizę zdarzeń w obiekcie, oraz mogą służyć jako materiał dowodowy. Systemy nadzoru wizyjnego pozwalają na znaczne ograniczenie liczby rozbojów, aktów wandalizmu oraz kradzieży. Zastosowanie systemu CCTV pozwala na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa w budynkach i osiedlach, kontrolę linii produkcyjnych, dyskretny nadzór nad pracownikami i towarami, znacznie ułatwia pracę pracownikom ochrony i daje możliwości dużych oszczędności zmniejszając liczbę nadzorujących osób na dany teren. Konfigurujemy system tak, aby klient mógł nim w pełni zarządzać lokalnie i zdalnie, co oznacza, że z każdego miejsca na świecie przy pomocy komputera lub smartfona może kontrolować, co dzieje się w miejscu zainstalowanego systemu. Oferujemy bezpłatnie konsultacje, projekty oraz wyceny systemów z dojazdem do klienta.