Google+
zdjęcie brama zdjęcie akcesoria do bram zdjęcie alarm zdjęcie domofonu zdjęcie bramy garażowej zdjęcie bramy przemysłowej
AUTOMATYKA DO BRAM
By życie było łatwiejsze.
AKCESORIA
SYSTEMY ALARMOWE
Zadbamy o Twoje bezpieczeństwo.
DOMOFONY I WIDEODOMOFONY
Wiesz, komu otwierasz.
BRAMY GARAŻOWE
BRAMY PRZEMYSŁOWE
Domofony

Domofony i wideodomofony

zdjęcie domofonu
Montaż domofonów Jedną z głównych specjalizacji Naszej firmy są domofony i wideodomofony. Oferujemy Państwu montaż i instalację domofonów a także modernizację lub wymianę istniejących instalacji na nowsze. Instalacje domofonowe montujemy m.in w:

• budownictwie jednorodzinnym
• wielorodzinnych budynkach mieszkalnych
• budynkach komercyjnych
• obiektach przemysłowych
• budynkach uzytecznosci publicznej

Proponujemy montaż wszystkich rodzajów domofonów od analogowych przez cyfrowe do wideodomofonów. Wybór domofonu odpowiedniego do danego typu budynku ustalamy zawsze wspólnie z klientem biorąc pod uwagę jego wymagania, potrzeby oraz fundusze jakimi dysponuje. Na instalację najlepiej zdecydować się na etapie budowy, ponieważ daje to nam największe możliwości wyboru układu instalacji. Firma podejmuje się montażu instalacji wraz z zakupem sprzętu i materiałów ustalonych wcześniej z klientem, bądź z materiałem zakupionym przez klienta. Koszt usługi zależy od wyżej wymienionych czynników. W naszych realizacjach używamy sprawdzonych urządzeń czołowych producentów sprzętu teletechnicznego (Commax, Wekta, Proel, Urmet, Fermax i inne). Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz umowę na stałą konserwację. Gwarantujemy najwyższą jakość, solidność i terminowość naszych prac.